A zítra na praxi!

28. září 2014 v 19:09 | Yumi-chan15 |  Diary
Yo minna! Po hodně dlouhé době sem přináším výkec z mého života...
Upřímně, od posledního dne prázdnin mám pocit, že se na mě tajně nalepila smůla. Taková ta skrytá, odporná a která se projeví v tu dobu, ve kterou to nejméně čekáte.
Začala škola a seznamování s novou třídou a vůbec s novým učitelským sborem proběhlo víc, než příjemně, jelikož jsem opět zkolabovala -_-

A to hned druhý týden školy ve středu, takže jsem se projela sanitkou do nemocnice, kde jsem si poležela přes noc a místo toho, abych si tam odpočinula a prospala se, tak mi na pokoj strčili tak pět let starou holčičku a já si s ní musela hrát a v noci uklidňovat, že ten namalovanej medvěd na stěně v pokoji není děsivej (ačkoliv mě dost připomínal pedobeara, ale opravdu! ><). Ale vždy to může být horší, ne? :)


Abych ale přešla k nadpisu článku, zítra letím na praxi :3 Jediná část školy, která mě baví a navíc za ní dostanu dokonce zaplaceno. Jenže hned po tom, co nás pustí, budu muset expresně letět do Petrovic, abych si tam vyfasovala věci do obchodu. které jsem si jaksi zapomněla vyzvednout už tento týden ( jsem prostě nemocnej lenoch, no :P). A abych si příští týden zamilovala ještě více, tak se uvidím se svou drahou polovičkou a zabiju čas na 4 hodinách ZBO a OBPR, prostě vysněnej týden. Teda až na středu, kterou mám s normálním učením -_-" Ano, nenávidím teoretické předměty a hádám, že vy to máte taky tak.
A jelikož mám na hlavě trochu čertovy růžky, tak udělám třídění Affs. Přemýšlím, že bych ho dělala tak třikrát do roka. Takže do konce příštího týdne tady umístím článek pro třídění a rychlý zápis.
Pro dnešek by to bylo tak všechno, uff, i když bude praxe, tak na mě dopadá víkendová lenost :D Zítra se mi tak nechce... Taky se vám nechce vysedávat ve škole, v praxi či práci? :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 2. října 2014 v 6:34 | Reagovat

To si piš,že se mi tam v té škole nechce sedět..bleh! Ale to dáme!!:) Zkolabovala?:/ ach jo..musíš na sebe dávat pozor :(!

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 5. října 2014 v 21:48 | Reagovat

Mně se ještě nestalo že bych někde zkolabovala, chudáčku  :3, ale snad se už to nebude opakovat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama